O nas

Sylwester Kalinowski


Znany bardziej jako człowiek ze stali lub kamienna twarz.

Gdy zobaczysz uśmiech na jego twarzy – rób zdjęcie bo to naprawdę rzadkie zjawisko!

Uwielbia być w cieniu do tego stopnia, że trudno go zauważyć nawet stojąc obok 😉

Kocha maszyny, cyferki, tabelki, parametry, schematy i wszystkie techniczne sprawy w firmie. Odpowiada za wizję, misję i strategię w firmie.

Marzy o świecie w którym energia miłości naprawi wszelkie rysy by każdemu żyło się lepiej.

Agnieszka Olszewska

W firmie odpowiada za sprawy sprawy organizacyjne i kontrolę. Czyli dba o to by sprawy posuwały się w odpowiednim kierunku w odpowiedniej kolejności.
Jej mocne strony to potrzeba wyzwań, precyzja, wysoka samomotywacja oraz równie wysokie tempo pracy.
Marzy o tym by zrobić kiedyś licencję pilota.
Uwielbia podróże w nie mniejszym stopniu niż własne koty.

Anna Mirkowicz

Jeżeli miałeś z nami jakikolwiek kontakt, to z dużym prawdopodobieństwem – mógł to być kontakt z Anią. Ania odpowiada za opiekę nad naszymi klientami. Prawdopodobnie najbardziej uczynna osoba w biurze – przychodzi z pomocą, zanim zdążymy o nią poprosić.

Jej mocne strony to altruizm, uczynność i wytrwałość. Jej największą pasją jest czytanie książek.

W zimowe wieczory pisze wiersze, by je później wydawać w zbiorowych tomikach poezji.

Marta Malinowska

Gdy otrzymasz od nas paczkę, to z dużym prawdopodobieństwem przygotowaniem i jej wysyłką zajmowała się właśnie Marta.

Ponieważ jest największą gadułą w firmie, to zagaduje naszych klientów w mediach społecznościowych. Wspiera rozwój zamkniętej grupy dla klientów Adeliowo oraz naszych stron na Facebooku.

Jej mocne strony to komunikatywność, empatia, estetyka i uśmiech, którym zaraża innych.

Robi najlepszą kawę w całej firmie. Po pracy zawsze szybko wraca do domu. Ferdek (kot) niemal codziennie ma dla niej przygotowaną niespodziankę.

Cezary Dziejma

Człowiek renesansu, po szkole elektrycznej, ukończył także filologię polską. Podobno na studiach rozwinął skrzydła i nadal szybuje 😉 w meandrach marketingu internetowego, od czasu do czasu lądując, aby wykarmić dzieci.

Ciekawość świata i chęć do ciągłego zgłębiania wiedzy to jego drugie imię. W firmie zajmuje się … , no właśnie, w zasadzie nikt do końca nie wie, ale podobno SEO,SEM,UX,UI,GA4,GSC itd. itp. – cokolwiek te skróty znaczą.

W wolnych chwilach (jeśli takie znajdzie) pasjonuje go fotografia (uważa, iż zdjęcie ma tym większą wartość, im więcej czasu minęło od jego wykonania) i książki o tematyce science fiction, szczególnie poleca „Pana Lodowego Ogrodu” Grzędowicza i „Futu.re” Glukhovsky