O nas

Sylwester Kalinowski

Sylwester Kalinowski

Znany bardziej jako człowiek ze stali lub kamienna twarz. Gdy zobaczysz uśmiech na jego twarzy – rób zdjęcie bo to naprawdę rzadkie zjawisko!

Uwielbia być w cieniu do tego stopnia, że trudno go zauważyć nawet stojąc obok 😉
Uwielbia być w cieniu do tego stopnia, że trudno go zauważyć nawet stojąc obok 😉
Kocha maszyny, cyferki, tabelki, parametry, schematy i wszystkie techniczne sprawy w firmie.
Odpowiada za wizję, misję i strategię w firmie.
Marzy o świecie w którym energia miłości naprawi wszelkie rysy by każdemu żyło się lepiej.

Agnieszka Olszewska

W firmie odpowiada za sprawy sprawy organizacyjne i kontrolę. Czyli dba o to by sprawy posuwały się w odpowiednim kierunku w odpowiedniej kolejności.
Jej mocne strony to potrzeba wyzwań, precyzja, wysoka samomotywacja oraz równie wysokie tempo pracy.
Marzy o tym by zrobić kiedyś licencję pilota.
Uwielbia podróże w nie mniejszym stopniu niż własne koty.

Anna Wiszowata

Jeżeli miałeś z nami jakikolwiek kontakt to z dużym prawdopodobieństwem mógł być to kontakt z Anią. Ania odpowiada za opiekę nad naszymi klientami. Prawdopodobnie najbardziej uczynna osoba w biurze – przychodzi z pomocą zanim zdążymy o nią poprosić.
Jej mocne strony to altruizm, uczynność i wytrwałość. Jej największą pasją jest czytanie książek.
W zimowe wieczory pisze wiersze by je później wydawać w zbiorowych tomikach poezji.

Marta Malinowska

Gdy otrzymasz od nas paczkę to z dużym prawdopodobieństwem przygotowaniem i jej wysyłką zajmowała się właśnie Marta. Ponieważ jest największą gadułą w firmie to zagaduje naszych klientów w mediach społecznościowych. Wspiera rozwój grupy Adeliowo oraz naszych stron  na facebooku. Jej mocne strony to komunikatyność, empatia, estetyka i uśmiech którym zaraża innych. Robi najlepszą kawę w całej firmie. Po pracy zawsze szybko wraca do domu. Ferdek (kot) niemal codziennie ma dla niej przygotowaną niespodziankę.

Firma SEOPOL należy do ogólnoświatowej sieci dystrybutorów kosmetyków i suplementów diety opartych o polski kolagen pochodzenia rybiego. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem w krajach Unii Europejskiej.

Wokół SEOPOL przez 15 lat budowała się społeczność użytkowników, którą cechują niespotykane w obecnych czasach lojalność i przywiązanie do produktów.

Stawiamy przed sobą cele i staramy się je realizować. Chcemy aby to miejsce rozwijało się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami, o których zawsze możesz nam powiedzieć.

Opinie naszych klientów

„Wiedza pozwala korzystać mi z najnowszych osiągnięć w kosmetyce. Polecić mogę: izraelskie kremy z fitoestrogenów soi, Evelle w tabletkach i rodzimy Kolagen Naturalny. To dzisiaj światowa najwyższa półka środków przeciwzmarszczkowych …” – Ewa Krzywania, kosmetolog

„Sporo się wahałam przed zakupem kolagenu, ale jak sie okazało zupełnie niepotrzebnie. Teraz stosuję go codziennie i nie wyobrażam sobie jak miała bym się bez niego obejść” – Urszula z Łask