Praca u nas

Czyżbyś zastanawiał się nad pracą w naszej firmie?

Cieszy nas to niezmiernie. Ale zanim zapoznasz się z aktualnymi ogłoszeniami to sprawdź czy nasza kultura organizacyjna firmy jest odpowiednia dla Ciebie.

Kładziemy duży nacisk na dopasowanie dlatego zapoznaj się z kulturą organizacyjną firmy i oceń czy do nas pasujesz.

Aktualne ogłoszenia rekrtuacyjne:

Specjalista ds. performance marketingu (SEM)

Zastanów się dobrze, czy:

  • potrafisz planować i realizować kampanie wizerunkowe oraz sprzedażowe w kanałach cyfrowych (SEM – zwłaszcza PPC, Social Media, E-mail marketing i inne)
  • potrafisz analizować, projektować i wdrażać kampanię w Google Ads oraz Facebook Ads
  • potrafisz monitorować i optymalizować wskaźniki kampanii (CTR, CPC, koszt konwersji)
  • potrafisz przygotowywać raporty i analizy efektywnościowe
  • potrafisz monitorować i analizować działania własne oraz efektywność innych kanałów pozyskania w oparciu o Google Analytics i systemy wewnętrzne
  • potrafisz realizować cele biznesowe
  • potrafisz współtworzyć i wdrażać działania marketingowe w obszarze digital

Kim jesteśmy:

  • firmą handlową mocno nastawioną na współpracę w zespole. Wierzymy że przewagę konkurencyjną tworzą ludzie dlatego też szukamy najlepszych w swoim fachu. potrafisz planować i realizować kampanie wizerunkowe oraz sprzedażowe w kanałach cyfrowych (SEM – zwłaszcza PPC, Social Media, E-mail marketing i inne)
  • uważamy że sercem firmy są pracownicy  dlatego tez tworzymy środowisko pracy w którym każdy czuje się doskonale.
  • dziwnie się czujemy, jeśli ktoś przejawia brak chęci rozwoju – tak mocno jesteśmy nastawieni na rozwój, poszerzanie wiedzy i doskonalenie, że każde inne podejście wydaje się nam nienaturalne.
  • uwielbiamy pracę dobrze zorganizowaną i poukładaną, pamiętając też o tym, że nie konkurujemy między sobą o tytuł „najlepszego”, tylko współpracujemy – dzięki temu wszyscy razem dążymy do bycia najlepszymi.
  • komunikacja jest dla nas kluczowa – otwarcie mówimy o swoich potrzebach i akceptujemy potrzeby współpracowników. To sprawia, że dobrze się ze sobą czujemy.
  • Nasza firma świadczy usługi jak najwyższej jakości. Aby tę jakość zagwarantować doskonalimy się bezustannie, a doskonalenie siebie to nie tylko szkolenia, ale również ulepszanie miejsca pracy. Wszystko po to, aby pracownicy czuli, że ich praca ma sens, są kompetentni i robią rzeczy, które przynoszą realną wartość innym.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w marketingu online w samodzielnej konfiguracji i optymalizacji kampanii w sieci Google oraz Facebook – warunek konieczny
  • praktyczna znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę takich jak Google Ads, Facebook Ad, Google Analitics, Google Tag Manager
  • umiejętność analizy i interpretacji wyników prowadzonych działań, proponowania rozwiązań i działań korygujących
  • podstawowa znajomość HTML/CSS
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów, uzyskiwanie wyników, samodzielność i odpowiedzialność

Co oferujemy:

  1. Umowę o pracę na pełny etat.
  2. Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie, z możliwością rozszerzenia na całą Twoją rodzinę.
  3. Ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i rodziny.
  4. Kącik socjalny z kuchenką mikrofalowąi lodówką–zjedzciepłe daniew spokoju, bez miotania się między papierami 🙂
  5. Regularne szkolenia (nie tylko branżowe) poszerzające i aktualizujące wiedzę.
  6. Dostęp do firmowych zasobów szkoleń branżowych (kilkaset godzin materiałów)
  7. Wynagrodzenie 5000 – 7000 zł netto (w okresie próbnym zarobki obniżone o 20%).
  8. Kartę zniżkową na nasze produkty
  9. Dostęp do firmowej biblioteczki
  10. Parking firmowy
  11. Zgrany, wolny od konfliktów zespół.
  12. Spersonalizowana ścieżka rozwoju i możliwość awansu na stanowisko kierowniczne

Proces rekrutacji:

  1. Analiza zgłoszeń i kontakt z wybranymi kandydatami.
  2. Wykonanie zadania kwalifikacyjnego.
  3. Rozmowa wstępna + opcjonalna analiza cech i kompetencji narzędziem Harrison Assessment.
  4. Rozmowa kwalifikacyjna.
  5. Umowa na okres próbny 3 miesiące.
  6. Umowa na czas określony 1 rok.
  7. A potem… zależy od Ciebie 🙂

Mówią, że list motywacyjny to przeżytek, ale my chcielibyśmy wiedzieć, jak formułujesz myśli na piśmie. Prześlij więc nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres praca małpka seopol.pl, pamiętając o zgodzie na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów rekrutacji. W liście motywacyjnym koniecznie napisz, co jest dla Ciebie najcenniejszym zasobem i w jaki sposób sam ograniczasz jego marnotrawstwo. Administratorem Twoich danych jest Seopol Sylwester Kalinowski. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacjii nie będę przekazywane osobom trzecim. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia.